Uyarı!

Lütfen eş zamanlı kullanım yapmayın, Aksi taktirde hesabınız kapatılır..

iPTV Nedir? Nasıl Çalışır?

iPTV, İngilizce “Internet Protocol Television” ifadesinin kısaltmasından gelmektedir. Türkçe olarak ifadesi de İnternet Protokolü ile görüntü ve ses aktarımıdır. Bir ağa bağlanmak ve bu ağlar üzerinde geniş hizmetler sağlamak için evlerimizde veya iş yerlerimizde aktif şekilde 7 gün 24 saat boyunca kullandığımız modemler bulunmaktadır. Televizyonlarında internete bağlanması için IPTV olarak isimlendirmiş olduğumuz küçük kutular arasında bağlantı sağlanarak cihazın sistemden alacağı frekansları birbirleriyle transfer yapmalarına mümkün hale getirebiliyoruz.

Normal olarak internetten filmleri indirip kullanma durumları IPTV için mümkün olmayabiliyor. Bunun neden ise 10 Mbps’e kadar olan internet hızlarımızın buna yeterli olmamasıdır. Fakat 10 ile 100 Mbps arasında internet hızı sağlayan bir sisteme geçiş yaptığınızda hem film indirebilir hem de indirme aşamasındayken izleme durumunu gerçekleştirebileceksiniz. Sisteminize tanıtacağınız bu kutu sayesinde var olan televizyon alıcınız kendini bununla eşitleyerek gelen sinyalleri kendi içerisinde çözümlemektedir. Buda TV’lerde internet ortamında gezmemize olanak sağlıyor.

İPTV ÜYELİK PAKETLERİMİZ

Aşağıda listelenen iptv server paketlerimizin arasında almak istediğiniz üyelik tipini seçin ve SATIN AL butonuna tıklayın.
SONTEKLİF sitesine yönlendirileceksiniz. Burada 3D Secure ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
Ödeme Seçenekleri arasında Kredi Kartı – Banka Kartı ve Havale seçenekleri mevcuttur.
Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra canlı destek üzerinden bize ulaşın. Üyeliğiniz hızlı bir şekilde aktif edilecektir.

Türkiye Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı / Havale-EFT / Banka Kartı / Taksitli Ödeme ve Puanla Ödeme seçenekleri sayesinde kolayca iptv satın alabilirsiniz.

Yurt Dışı Ödeme Seçenekleri

Paypal ve Skrill ödeme yöntemi ile yurt dışında yaşayan müşterilerimiz kolayca ödeme yapabilirler.

Bağlantı Sayısı Ne Anlama Geliyor?

 

Paketlerimizde belirtmiş olduğumuz Bağlantı Sayısı:1 veya Bağlantı Sayısı:2 aynı anda farklı ağlardan farklı cihazlardan yapılmasına izin verilen bağlantı sayısıdır.

Bağlantı sayısı:1 olduğunda siz canlı yayın izlerken bilgileriniz ile bir başkası hesabınıza girip izlemeye çalışırsa yayın kesilir.

Bağlantı Sayısı:2 olan paketi seçerseniz hesabınızı paylaştığınız kişi siz izlerken de hesabınız üzerinden kesintisiz canlı yayın izleyebilir.

İPTV Paketi Aldım Nasıl Aktif Ederim?

 

İPTV paketlerimizden satın aldıktan sonra, web sitemiz üzerinde bulunan Canlı Destek veya Whatsapp Destek hatlarımız üzerinden iletişime geçip üyeliğinizi anında aktif edebilirsiniz.

Donmadan İzlemek İçin İnternet Hızım Kaç MB/S Olmalı?

 

İPTV yayınlarımızda internet hızı çok önemli bir rol oynamaktadır.

SD yayınlarda minimum 5mbps yeterli fakat HD yayınlar için minimum 8mbps internet hızınızın olması gerekmektedir.

YURTDIŞI PAKETLER YURTDIŞI PAKETLER YURTDIŞI PAKETLER YURTDIŞI PAKETLER YURTDIŞI PAKETLER YURTDIŞI PAKETLER

1
Iptv Satın Al 4K - Hoşgeldiniz.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by